Collect‘Em Fruits
Играј БЕСПЛАТНО

Кое е најдоброто место за пазарање свежо овошје? Според Collect‘Em Fruits слот играта од SYNOT Games, одговорот на тоа прашање е едноставен – шумата! 

Благодарение на убавите визуелни елементи, оваа игра со честа тема е поатрактивна од многу останати наслови. Тука ќе најдете блескави симболи во прекрасни бои, матрица која личи на продажен штанд, како и дрва, грмушки и зеленило зад штандот. Лабавата музика го дополнува чувството на релаксираност кое провејува низ оваа игра.

Collect‘Em Fruits slot доаѓа со вообичаени 5 колони и 3 редови. Овој слот има и 15 фискни исплатни линии. Интересно, тука ќе најдете само шест регуларни симболи: цреши, лимон, портокал, слива, грозје и лубеница. 

Корпата наполнета со вкусно овошје е заменки (Wild) симбол. Таа заменува икони кои недостигаат доколку може да ви помогне да формирате добитна комбинација. Еден од најинтересните бонуси е т.н. Fruit Collector (собирач на овошје). Доколку соберете 10 овошја од еден вид или Wild симболи ќе го подигнете нивото на индикаторот за умножување на добивките.

Треба да ги барате и пчелите бидејќи три пчели било каде на екранот носат 10 бесплатни вртења. Множителите собрани за време на основната Collect’em Fruits слот игра ги умножуваат добивките за време на бесплатните спинови. 

Што треба да знаете за Collect‘Em Fruits Слот

ПровајдерSYNOT
RTP95.99%
Исплатни линии15
Максимална добивка1,000x
ОбјавенМарт, 2024
Предности
  • Умножени победи за време на бесплатните вртења
  • Солидно RTP од 95.99%
  • Високи облози
Слабости
  • Нема џекпот
  • Вообичаена тема
НАЈДОБРО РАНГИРАНИ СЛОТОВИ од SYNOT
Floating Bar