Disturbed
Играј БЕСПЛАТНО

Дали сте доволно храбри да ја посетите хорор болницата? За љубителите на хорор слот игри, Nolimit City ја објави Disturbed. Овој онлајн слот ќе ви ги открие тајните кои ги кријат болничките соби во кои оперираат сомнителни доктори, а терапија примаат уште повеќе сомнителни пациенти.

Оваа Disturbed слот игра има одличен дизајн и уникатна тематика, а користи панел со 5 колони, 4 редови и 256 добитни правци. Бесплатни спинови, мултипликатори и ре-спинови се некои од бонусите кои може да ги очекувате во оваа игра. Вреди да споменеме дека највисоката добивка која може да ја остварите во една рунда вреди 54,391 пати повеќе од вашиот првичен влог.

Што треба да знаете за Disturbed Слот

ПровајдерNolimit City
RTP96.1%
Исплатни линии256
Максимална добивка54,391
ОбјавенMaj, 2023
Предности
  • Mаксимална добивка од 54,391x
  • Бесплатни спинови
  • RTP од 96.1%
Слабости
  • Хорор темата не им одговара на сите играчи
  • Нема џекпот
НАЈДОБРО РАНГИРАНИ СЛОТОВИ од Nolimit City
Floating Bar