Ted Megaways
Играј БЕСПЛАТНО

Ја помните комедијата Тед со Марк Волберг во главната улога? Во 2017-та година, Blueprint реши да го објави Ted слотот, а во 2020 година и Megaways верзијата од истиот. Ted Megaways слотот е уште еден интересен наслов во кој ги следите авантурите на плишаното мече кое зборува.

Типично за Megaways наслов, ќе најдете 6 колони кои имаат до 7 редови. Исто така, може да очекувате до 117,649 добитни правци. Ова е високо волатилен онлајн слот со солидно теоретско RTP од 96.03%. Имаме и одличен максимален лимит на добивка кој изнесува 50,000 пати повеќе од вашиот облог. Секако, Ted Megaways слот играта има и разновидни бонуси како каскадни добивки, бесплатни спинови и мултипликатори.

Што треба да знаете за Ted Megaways Слот

ПровајдерBlueprint
RTP96.03%
Исплатни линииMegaways (до 117,649 добитни правци)
Максимална добивка50,000x
ОбјавенЈули, 2020
Предности
  • До 117,649 добитни правци (Megaways механика)
  • Бресплатни спинови
  • Максимална добивка до 50,000x
Слабости
  • Нема многу бонуси
  • Нема џекпот
НАЈДОБРО РАНГИРАНИ СЛОТОВИ од Blueprint
Floating Bar