Slotham City
Играј БЕСПЛАТНО

По се изгледа покрај Готам, постои уште еден град каде суперхероите играат важна улога – Слотам. Slotham City слотот ве телепортира во срцето на овој мистериозен град каде суперхероите се борат против злото.

Popiplay е производителот позади овој наслов со 5 колони и 3 редови каде може да најдете 243 добитни насоки. Тука вреди да се спомене и високиот RTP од 96.79%. Дополнително, во бесплатниот Slotham City слот (или неговата верзија со вистински пари) може да активирате до 300 бесплатни спинови, да освоите џекпоти, да користите Wild симболи итн.

Целата атмосфера во оваа игра ја подгрева модерната графика која вклучува анимации кои ќе ве потсетат на анимирани серии со ваква тематика. Тука е и музиката кој го поддржува она што се одвива на играчкиот панел.

Што треба да знаете за Slotham City Слот

ПровајдерPopiplay
RTP96.79%
Исплатни линии243
Максимална добивка2,614x
ОбјавенЈануари, 2024
Предности
  • Бесплатни спинови
  • RTP од 96.79%
  • Опција да се купи главниот бонус
Слабости
  • Релативно ниска максимална добивка
  • Некои опции за купување на бонусот се скапи
НАЈДОБРО РАНГИРАНИ СЛОТОВИ од Popiplay
Floating Bar