Online Casino Macedonia

Целосен водич за онлајн коцкање во Македонија! 

Онлајн казино рецензии, прегледи на слотови, водичи за казино игри, бонуси и повеќе!

Како ги Оценуваме Онлајн Казино Сајтовите?

Постојат буквално стотици онлајн казино сајтови кои им се достапни на македонските играчи. Ова наше тврдење се проверува лесно доколку ja внесете фразата онлајн казино или onlajn kazino на некој популарен веб пребарувач.

За да ја проверите понудата на сите казина ќе ви бидат потребни денови. Затоа, нашиот тим со огромно искуство во ова поле реши да ви ја олесни работата.

Ние ги прегледуваме понудите на онлајн казината достапни во Македонија и ги препорачуваме најдобрите меѓу нив. За таа цел создадовме систем на оценување кој вклучува неколку клучни работи. Во прилог ќе ви откриеме како ги оценуваме онлајн казино сајтовите.

Избор на Игри

Се разбира, и тоа што може да играте во едно онлајн казино и бројот на игри има удел во конечната оценка. Доколку сте заинтересирани за слотови, игри на маса, игри во живо и слично, треба да знаете дека нашите препорачани сајтови имаат стотици верзии од овие игри. Разновидноста, бројноста и квалитетот ја прават разликата меѓу просечните и врвните онлајн казина. Во нашите казино рецензии ќе најдете информации за бројот на игри, категориите, нивните опции, како и производителите односно софтвер провајдерите кои стојат позади нив.

Начини на Плаќање

За едно онлајн казино да се најде меѓу најдобрите, истото мора да понуди неколку начини на плаќање кои се достапни и популарни меѓу македонските играчи. Секако дека сајтот ќе добие висока оценка доколку покрај банкарски трансфери и картички нуди и електронски паричници, па дури и криптовалути. Дополнително, во оценката има удел и брзината на обработка на трансакциите, највисоките и најниските ограничувања како и евентуалните провизии.

Лиценци и Безбедност

Иако можеби постојат казино сајтови без лиценца кои пружаат солидни услуги на коцкарите, според нас, играчите од Македонија треба да се држат до казина со лиценци. Сите препорачани казина од наша страна имаат барем една лиценца. Исто така, ја проверуваме и безбедноста на сајтот во поглед на енкрипцијата, сертификати од независни организации итн. Повеќе потврди за безбедноста и повеќе лиценци секако носат повисок рејтинг.

Корисничка Поддршка

За крај, секогаш ја проверуваме и функционалноста на системот за корисничка поддршка. Онлајн казината кои добиваат високи оценки од нас овозможуваат барем два начини на комуникација со нивните агенти за корисничка поддршка – телефон, разговор во живо, Е-пошта (електронска пошта) или онлајн формулар. Тука ги земаме предвид и времето и прецизноста на одговорот, достапноста на агентите како и нивниот однос. 

Бонуси и Промоции

Според нас, секој добар казино сајт треба да има барем некоја бонус понуда. Но, тоа не значи дека само бројот на бонуси и промоции треба да го одреди рејтингот на еден сајт. За да ја оцениме оваа понуда, ја разгледуваме вистинската вредност на бонусите преку анализа на паричната вредност, обртните барања кои одредуваат кога може да ги повлечете добивките, роковите, ограничувањата итн. Препорачуваме казино страници кои нудат промоции и бонуси со реални услови и барања.

БОНУСИ
Бонус за добредојде со можсност за максимална добивка до 5,000 евра.
Основни правила
18+. Благодарение на тркалото на среќата но во зависнот од вашиот прв депозит имате шанса да освоите до 5,000 евра. Златен спин за депозит од 100 евра (Максимална добивка од 5,000 евра) Сребрен спин за депозит од 50 евра (Максимална добивка од 2,000 евра) Бронзен спин за депозит од 20 евра (Максимална добивка од 1,000 евра)
*Само за нови играчи
100% бонус до 500 евра за добредојде и 200 бесплатни спинови.
Основни правила
18+. Уплатете барем 20 евра  добијте 100% бонус за уплата до 500 евра. Дополнително добивате 200 бесплатни спинови.
*Само за нови играчи
100% бонус до 300 евра за добредојде и 100 бесплатни спинови.
Основни правила
18+. Уплатете барем 10 евра  добијте 100% бонус за уплата до 300 евра. Дополнително добивате 100 бесплатни спинови.
*Само за нови играчи
Совпаѓачки бонус за довредојде до 300 евра.
Основни правила
Само за нови играчи над 18 години! Бонус за добредојде на првите три уплати до 1,500 евра. Дополнително, добивате до 150 бесплатни спинови на првите три депозити. Минимална уплата од 10 евра.
*Само за нови играчи
Совпаѓачки бонус за довредојде до 1,500 евра и 150 бесплатни спинови.
Основни правила
Само за нови играчи над 18 години! Бонус за добредојде на првите три уплати до 1,500 евра. Дополнително, добивате до 150 бесплатни спинови на првите три депозити. Минимална уплата од 10 евра.
*Само за нови играчи
Совпаѓачки бонус за довредојде до 1,000 евра и 300 бесплатни спинови.
Основни правила
Само за нови играчи над 18 години! Бонус за добредојде на првите три уплати до 1,000 евра. Дополнително, добивате до 300 бесплатни спинови на првите три депозити. Минимална уплата од 20 евра.
*Само за нови играчи
Совпаѓачки бонус за довредојде до 1,500 евра и 150 бесплатни спинови.
Основни правила
Само за нови играчи над 18 години! Бонус за добредојде на првите четири уплати до 1,500 евра. Дополнително, добивате до 150 бесплатни спинови на првите три депозити. Минимална уплата од 10 евра.
*Само за нови играчи
Совпаѓачки бонус на првите три депозити во вкупна вредност од барем 135 евра. Достапни се и дополнителни бонуси.
Основни правила
Само за нови играчи над 18 години. Бонус за добредојде на првиот депозит до 200 евра, на вториот депозит од 30 бесплатни спинови и на третиот до 200 евра.
*Само за нови играчи
100 Бесплатни спинови без депозит во Mozzart Казино
Со помош на Mozzart Казино добивате шанса да искористите 100 бесплатни спинови во една од најпопуларните онлајн слот игри во моментов – Sweet Bonanza од Pragmatic Play. Ова е бонус понуда без депозит.
*Само за нови играчи
Mozzart Казино во соработка со OnlineCasinoMacedonia ви нуди бонус без депозит

Играјте Ги Најдобрите Онлајн Слот Игри Бесплатно!

Дознајте ги деталите за десетици онлајн слотови преку нашите прегледи и пробајте ги сите овие игри бесплатно на нашиот вебсајт. Може да пробате неограничен број на игри и да играте колку сакате без да користите вистински пари! 

НАЈДОБРО РАНГИРАНИ СЛОТОВИ

Рецензии и Прегледи од Искусни Играчи

Читајте детални казино и слот рецензии, откријте корисни прегледи, дознајте се во врска со онлајн коцкањето во Македонија!

Bonanza Billion
Подгответе се за лов на овошја и скапоцени камења. Bonanza Billion слот играта има тема која всушност спојува две популарни теми кои може да го најдете во многу други онлајн слотови.
18+

Одговорно кладење

Jolly Queen
Дали сте подготвени да се запознаете со веселата кралица? Jolly Queen слот играта се заснова на добропознатите слотови со овошје, но вклучува и еден интересен женски џокер. 
18+

Одговорно кладење

Rainbow Ray
Подготвени да дознаете каде ќе ве одведат зраците на виножитото? Rainbow Ray слот играта од познатиот бренд Endorphina ви го нуди среќниот лепрекон како придружба.
18+

Одговорно кладење

ОСТАНАТИ СЛОТОВИ

Filter
Megaways

Прегледавте 8 од 36 игри!

За ОнлајнКазиноМакедонија (OnlineCasinoMacedonia)

OnlineCasinoMacedonia, или ОнлајнКазиноМакедонија, е веб страница посветена на рецензии и споредби на онлајн казина и игри. Со наша помош, почетниците во онлајн коцкањето од Македонија како и искусните играчи ќе ги најдат надобрите интернет казино понуди.

Иако започнавме со работа во 2024, нашиот тим е искусен и се состои од експерти во ова поле кои имаат повеќегодишно искуство. Нашата основна цел е да им помогнеме на играчите од Македонија да ги најдат најдобрите казина и игри кои одговараат на нивните потреби и очекувања. При остварување на оваа цел секогаш се раководиме од принципите на одговорно коцкање.

Доколку сте во потрага по најдоброто онлајн казино во Македонија, тогаш сте на вистинското место. Листата на најдобро рангирани онлајн казина составена од искусните резенценти на OnlineCasinoMacedonia.com ќе ви помогне да го направите вистинскиот избор. Станува збор за внимателно одбрани казино сајтови кои ги ги рецензираме детално и ги оценивме објективно.

Floating Bar